PSÍ HOTEL

Než si vůbec, povíme jak to u nás chodí, je potřeba, aby Váš pejsek splňoval podmínky pro přijetí do hotelu:

minimální věk 3 měsíce

dobrý zdravotní stav

nehárající fenky

nutnost očkování a odčervení 

je rád v psím kolektivu

 

Pokud Váš pejsek splňuje veškeré podmínky pro přijetí, stačí si zarezervovat místo v psím ráji a to na telefonním čísle 602 777 133. Do telefonu poprosíme sdělit datum od kdy, do kdy u nás pejsek bude ubytovaný, plemeno, věk a jméno pejska. Pobyt lze poté prodloužit. Je to u nás zcela běžné. Milý personál zapíše rezervaci a Vy už se můžete s pejskem těšit na super dovolenou. Případně Vám do telefonu rádi odpovíme na veškeré otázky, které by Vás ohledně pobytu ještě zajímaly. 

Jedná se o nepřetržitou péči, 7 dní v týdnu. Převážně trávíme čas venku. Máme vnitřní i vnější výběhy, kde si pejsci hrají od rána do večera. Pokud si chce pejsek odpočinout, zajde si do svého pelíšku. U nás má každý pejsek své místěčko ( jako doma ). Každý den dodržujeme pitný režim a krmení podáváme vždy ve stejný čas. Po jídle máme pauzu na slehnutí. Pokud si přejete pejska krmit ve Vámi určeném čase, není problém. Stačí to personálu nahlásit. Medikaci nahlásit též na recepci před pobytem ( medikace bez poplatku ). 

Každý den po 19 hodině chodíme s pejsky na procházku. Proto je potřeba k nám pejska dopravit mezi 7 až 19 hodinou a to od pondělí do neděle. Přidejte si nás na instagramu @psiraj.cz kde můžete od rána do večera sledovat jak se Váš pejsek u nás má. Dbáme na to, abyste měli přehled o tom co Váš pejsek zrovna dělá. Kdyby ani to nestačilo, volejte na 602 777 133. Rádi Vám dáme pejska k uchu nebo povíme jak se mu zrovna daří :)). 

Pejsci jsou nakrmení, po procházce a příjemně unavení. Každý má své místečko na spaní, kam večer ulehá a nechá si zdát třeba o svém páníčkovi. Všichni spí ve vnitřních prostorách psího ráje, pěkně v pohodlném pelíšku. Personál je s pejsky i přes noc. Jak už jsme psali, jedná se o nepřetržitou 24 hodinou péči. 

Rekapitulace: 

Check- in: 7 - 19 hodin ( po - ne ) 

Check - out: 7 - 19 hodin ( po - ne ) 

Hotel rezervovovat minimálně 2 dny dopředu. V době svátků a prázdnin - čím dříve, tím lépe. 

Co přibalit pejskovi do kufru?

platný očkovací průkaz

krmení  

svůj pelíšek (není nutnost) 

dobrou náladu ( hračky máme ) 

 

Po celou dobu pobytu se pejskovi snažíme dávát co nejvíce lásky, tak jako to zná z domova.

SPOKOJENÍ HOSTÉ 

PSÍ KOUPEL 

Iv San Bernard, PSH a Hunter. Na každého pejska používáme individuálně vybrané produkty, vše záleží na kvalitě a barvě srsti. Chceme pro ně to nejlepší. Při koupání hraje relaxační hudba, při které se pejsek uklidní a ještě dostane pamlsek. Dbáme na to, aby si pejsek koupání užil a nebyl ve stresu. A musíme řici, že se nám to daří. 

V ceně zahrnuto: vyšesání, úprava chloupků v uších, šampon, kondicionér, speciální vybělovací šampon ( pouze pro bílou srst ), foukání a nakonec nesmí chybět parfémování. Veškeré přípavky jsou určeny přímo pro pejsky.  Pokud je pejsek na něco alergický, prosíme nahlásit předem. Děkujeme. :) 

Malý pejsek: 200 Kč

Střední pejsek: 300 Kč

Drápky: 60 Kč

  • Facebook
  • Instagram

Vše s láskou