PSÍ ŠKOLKA

Nechcete svého pejska nechávat samotného doma?

Chcete pejska socializovat? 

Máte štěňátko, které se potřebuje pořádně vyřádit? 

A nebo máte momentálně hodně práce a nestíháte vůbec nic? 

Rádi Vám se vším pomůžeme. 

U nás ve školce máme 4 psí herny (2 vnitřní a 2 venkovní). Celý den si personál s pejsky hraje a snaží se jim dávat co nejvíce lásky.  Podle nás je to sen každého pejska, aby se mu někdo věnoval celých 12 hodin v kuse. :)) Každý pejsek občas potřebuje být mezi svými. Tak jako my, lidé. Pejsci se po celou dobu pobytu ve školce pohybují na volno po celém komplexu psího ráje. K dispozici mají stále čerstvou vodu, hračky a pamlsky, které jim po Vašem souhlasu dáváme za odměnu. Pokud si u nás přejete pejska nakrmit, není problém. Stačí mu s sebou vzít svačinu či oběd. Videa a fotky ze školky přidáme každý den na instagramový účet @psiraj.cz. Chceme, abyste měli přehled o dění u nás a hlavně o tom, jak se u nás Váš pejsek má.

 

Pro rezervaci Vašeho ''školáčka'' stačí zavolat na 602 777 133 (nejlépe min. 2 dny předem, aby bylo místo).  Na první den pejskovi přibalte platný očkovací průkaz, který si okopírujeme a vrátíme zpět a případně krmení, pokud je potřeba. Pejska k nám dopravte vždy mezi 7:00 - 9:00. 

A pak už se Váš pejsek bude mít jako v ráji.  

V případě potřeby nám můžeme kdykoli zavolat a doptat se, jak se u nás Váš pejsek má. 

Podmínky pro přijetí pejska:

minimální věk 3 měsíce

dobrý zdravotní stav

nehárající fenky

platný očkovací průkaz

je rád v psím kolektivu

PSÍ KOUPEL 

Iv San Bernard, PSH a Hunter. Na každého pejska používáme individuálně vybrané produkty, vše záleží na kvalitě a barvě srsti. Chceme pro ně to nejlepší. Při koupání hraje relaxační hudba, při které se pejsek uklidní a ještě dostane pamlsek. Dbáme na to, aby si pejsek koupání užil a nebyl ve stresu. A musíme řici, že se nám to daří.

V ceně zahrnuto: vyšesání, úprava chloupků v uších, šampon, kondicionér, speciální vybělovací šampon ( pouze pro bílou srst ), foukání a nakonec nesmí chybět parfémování. Veškeré přípavky jsou určeny přímo pro pejsky.  Pokud je pejsek na něco alergický, prosíme nahlásit předem. Děkujeme. :) 

Malý pejsek: 200 Kč

Střední pejsek: 300 Kč

Drápky: 60 Kč

  • Facebook
  • Instagram

Vše s láskou